Apie laivus

Kauno mariose nuomoji du visiškai skirtingo tipo laivai įvairioms pramogoms.

Greaitaeigis Kateris Baylainer

Greitaeigis Baylainer kateris galintis išvystyti iki 80 km/h greitį ant vandens.

Kateryje yra 8 sėdimos vietos, rekomenduojamas žmonių skaičius – 6. Puikiai tinkamas asmeniniams pasiplaukiojimams nedidelėse grupėse Kauno marių kraštovaizdyje vakarais ar savaitgaliais, romantiškiems vakarams ar tiesiog norintiems pasižvalgyti po Kauno marių regioninių parką nuo vandens paviršiaus, o vaizdas išties puikus ypač saulėlydžių metu.

Suteikiam galimybę plaukioti su vandelente ar slidėmis (apmokome bandančius pirmą kartą), pripučiamu vandens ratu (pramoga vaikams ir saugusiems), tinkamas laivas fotosesijoms viduryje Kauno marių, Kruonio eleketrinės, Pažaislio vienuolyno pašonėje (mergvakarių, bernvakarių, vestuvių ar kitomis progomis).

Valandos kaina: 50 EUR.

Telefonas: +37068542844

6

Šventėms ir iškiloms skirtas laivas

Specialus laivas iškiloms ir šventėms Kauno mariose su sėdimomis vietomis bei stalu, lėto ir malonaus pasiplaukiojimo apžvelgiant Kauno marių draustinį nuo vandens būdas pramogaujant ar grukšnojant pamėgtą šampaną. Laivas gali būti papuoštas norima atributika.

Talpina iki 10 žmonių gimtadienio, mergvakario, bernvakario ar tiesiog ramaus pasiplaukiojimo šventėms.

Laive įrengtas apšvietimas, yra paruošta garso aparatūra muzikos klausimuisi, nejudantis ir patogus stalas su sėdimomis vietomis Jūsų vaišėms.

Kainos:

  • Viena valanda – 50 EUR
  • Dvi valandos – 80 EUR
  • Trys valandos – 110 EUR
  • Keturios valandos – 125 EUR

Telefonas: +37068542844

20160501_182148